Dobre Źródło to Twój dostawca wody i napojów w szklanych butelkach, prosto do Twojego domu lub miejsca pracy.
Zapoznaj się z naszym regulaminem, aby mieć dostawę wody jeszcze taniej i łatwiej.

 • Pamiętaj, że podpisując umowę z dostawcą na stały odbiór napojów i wody, masz możliwość uzyskania dodatkowego rabatu.
 • Możesz również składać zamówienia bez podpisywania umów. Wystawrczy przy odbiorze wody wskazać termin i czas następnej dostawy.
 • Samo zamówienie możesz złożyć w różnorodny sposób. Np. możesz wypełnić formularz w ulotce papierowej i przesłać do nas MMS-em.

  1. Regulamin zamówienia

  2. Regulamin jest zawarty pomiędzy konsumentem (zamawiającym) a dostawcą Dobre Źródło zarządzanym prez firmę TYNK-TECH z siedzibą w Łazach. Podmiot zarejestrowany w Urzędzie Miasta i Gminy Łazy.
  3. Zamówienie odbywa się wyłącznie u dostawcy (handlowca), w obecności którego spisuje się umowę, lub dokonuje zakupu bez umowy.
  4. Aby zamówić wizytę dostawcy, należy zgłosić to poprzez formularz na stronie wodawszkle.interela.pl, telefonicznie na numer 601 505 047, e-mailem wodawszkle@gmail.com lub interela@o2.pl, przez fanpage "Dobre Źródło"
  5. Już w trakcie umawiania pierwszej wizyty przedstawiciela, można złożyć konkretne zamówienia. Wtedy nasz handlowiec przyjedzie z umówionym towarem i pobierze odpowiednią opłatę według cennika. Ceny można negocjować, lecz zależne są od przyszłych dostaw.
  6. Aby ustalić cykliczne wizyty naszego handlowca, nie potrzebujesz spisywać umowy. Wystarczy, że wskażesz datę i czas kolejnej dostawy.
  7. Nie posiadając umowy, zapłata za każdą dostawę musi nastąpić w dniu dostawy. Proszę o przygotowanie wyliczonej kwoty pieniędzy.
  8. Podczas zamawiania wody i napojów, można wybierać rózne smaki i rodzaje wód, jednak tylko w ramach tego samego producenta. Oznacza to, że do skrzynki z Coca-Coli będą mogły być wkładane napoje z oferty Coca-Cola i analogicznie w skrzynce Tymbark, będą mogły być tylko te napoje.

   Umowa stałej dostawy

  1. Spisując umowę na stałą dostawę wody i napojów, możesz liczyć na dodatkowe zniżki oraz dostawy innych napojów spoza oferty, lub korzystanie ze specjalnych promocji.
  2. Umowa daje możliwość uzyskania dodatkowego 5% rabatu, przydzielanego niezależnie od wielkości zamówienia.
  3. Każdy nasz konsument otrzyma "Kartę Stałego Klienta". Podpisując umowę na stałą dostawę, otrzymasz dodatkowe możliwości tej karty, takie jak dodatkowe 5% stałej zniżki po zamówieniu setnej skrzynki (150 bez podpisania umowy).
  4. Umowa na stałą dostawę jest podpisywana na czas nieokreślony i można zerwać ją, lub zawiesić w dowolnym momencie. Jednak posiadając podpisaną umowę, zobowiązujesz się do stałego odbioru towaru w cyklu cotygodniowym, lub co drugi tydzień z minimalną, wcześniej określoną ilością. Minimalna ilość dostawy cotygodniowej to 2 skrzynki dowolnych napojów i wody (dozwolony MIX). Przy dostawie w okresach dwutygodniowych, minimalna ilość dostawy to trzy skrzynki.
  5. Rozliczenie następuje w cyklu miesięcznym, poprzez przelew lub gotówką u dostawcy.
  6. Wpłata następuje z góry za okres miesięczny, z uwzględnieniem kaucji za butelki szklane i skrzynki, która wynosi 20 zł (28 zł w przypadku Wysowianki Zdrój)
  7. Brak zamówienia minimalnego skutkuje zawieszeniem na okres zmniejszonych dostaw, wszystkich przywilejów związanych z umową, oraz zliczania zakupów do puli zniżek.

   Kaucja

  1. Przy pierwszej dostawie, lub przy zwiększaniu zamówienia, pobierana jest zwrotna kaucja za opakowania szklane plus skrzynki.
  2. Kaucja jest zwracana, gdy następuje zwrot nieuszkodzonych opakowań i skrzynek. Przy wymianie pustych butelek na pełne, kaucja nie obowiązuje.
  3. Kaucja za butelkę wynosi 40 groszy. Kaucja za samą skrzynkę wynosi 18 zł. Kaucja za skrzynkę z butelkami wynosi 20 zł. W przypadku Wysowianki, kaucja za komplet wynosi 28 zł.
  4. Kaucja nie jest zwracana jeśli dojdzie do uszkodzenia opakowania (skrzynki lub butelek). Nastąpi potrącenie według cennika.
  5. Prosimy o oddawanie czystych opakowań.

   Karta Stałego Klienta

  1. Karta Stałego Klienta daje możliwość uzyskania dodatkowej zniżki stałej w postaci 5% rabatu, po zakupie 150 skrzynek (100 w przypadku podpisanych umów).
  2. Każdy zakup jest odnotowany w Karcie Klienta, oraz w naszej bazie danych.

   Cennik

  1. Ceny za wodę i napoje będą stale aktualizowane. Szczegółowy cennik będzie dostarczony wraz z umową.
  2. W związku z możliwością zmian cen na rynku (zwłaszcza u producenta), będziemy aktualizować cennik z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.
  3. Jeśli nie zgodzisz się z nowym cennikiem, możesz odstąpić od umowy, lub zmienić produkty na tańsze.

   RODO, GIODO

  1. Wypełniając formularz na stronie internetowej, lub ulotkę, albo podpisując umowę na stałą dostawę, musisz podać swoje dane takie jak, imię, nazwisko, adres, nr telefonu.
  2. Dane będą przechowywane przez firmę TYNK-TECH ul. Narutowicza 4, 42-450 Łazy. Administratorem danych jest Emil Wspaniały.
  3. Wypełniając formularz zgłoszenia, lub podczas wizyty naszego handlowca, zgadzasz się na przechowywanie swoich danych w naszej bazie.
  4. Masz prawo do wglądu do danych, jak i do ich zmiany.
  5. Nasza firma zbiera tylko te dane, które są niezbędne do założenia "Karty Stałego Klienta", bądż do podpisania "umowy".