Dobre Źródło to Twój dostawca wody i napojów w szklanych butelkach, prosto do domu.
Zamawiając wodę mineralną u nas, oszczędzasz czas i pieniądze!
Mamy stale rozwijającą się ofertę wody mineralnej i napojów zarówno gazowanych, jak i niegazowanych, oraz pełnowartościowych soków owocowych. Staramy się zachowywać niską cenę, aby być konkurencyjnymi nawet w stosunku do wielkich sieci handlowych.
oferta wody i soków>


Z serca uzdrowiska - do Twojego domu
WYSOWIANKA to wysokozmineralizowana woda mineralna, którą wyróżnia zawartość naturalnego, łatwo przyswajalnego jodu. Czerpana jest z głębokich ujęć W-24 oraz W-12, znajdujących się w uzdrowiskowej miejscowości Wysowa Zdrój, w samym sercu Beskidu Niskiego. Bogactwo zawartych w tej wodzie minerałów sprawia, że nie tylko znakomicie gasi pragnienie, ale i może być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.
Wysowianka jest zalecana w codziennej profilaktyce żywieniowej, ponieważ dostarcza do organizmu potrzebne minerały. Warto również podkreślić, że jest wodą alkaliczną, dzięki czemu redukuje problemy z nadkwasotą.
Ogólna zawartość rozpuszczonych składników 2896,3 mg/l
Kationy mg/l
Sodowy 619,9
Wapniowy 142,5
Magnezowy 47,9
               Aniony mg/l
HCO3 1665,8
Chlorkowy 319,1
Jodkowy 0,52

Jurajska to woda średniozmineralizowana o niskiej zawartości sodu. Wydobywana z głębi skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej z ujęcia zlokalizowanego na obszarze chronionym prawnie. Nieprzepuszczalna warstwa iłów i dolomitów chroni głęboko ukryte źródła wody przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Wskutek naturalnych procesów mineralizacji i wzbogacenia trwających tysiące lat, jest nasycona związkami wapnia i magnezu a jej skład jest niezwykle stabilny. Współczesne wody opadowe nie docierają do jej źródła, które mieści się wśród skał, które formowały się około 240 mln lat temu.
Kationy: wapniowy Ca++ ....67, magnezowy Mg++....36, sodowy Na+....9, żelazowy Fe++....0,1,
Aniony: wodorowęglanowy HCO3-....346, siarczanowy SO42-....38, chlorkowy Cl-....9,
Suma składników minerl. ..... 517Kultowe napoje Tymbark to połączenie smaku i orzeźwienia, które od lat wnoszą do życia radość, humor i pozytywne myślenie! Dobre wróżby spod kapsla nie tylko wywołują uśmiech, ale też dodają odwagi, pocieszają i motywują do działania. Różnorodne połączenia owoców nie pozwalają się nudzić! Oprócz znanych i lubianych smaków, takich jak kultowe jabłko - mięta i jabłko - wiśnia, stale dostarczamy nowych, zaskakujących kompozycji.
 • powstają na bazie naturalnego soku
 • nie zawierają konserwantów
 • nie zawierają substancji zagęszczających i stabilizatorów


  Napojów marki Coca_Cola nie trzeba chyba przedstawiać.
  Receptura coca-coli została opracowana w 1886 roku przez J.S. Pembertona, farmaceutę z Atlanty, na bazie liści koki i orzechów koli. Do Polski napój trafił w 1957 roku. Niestety sprzedawany był tylko w Pewex-ach. W 1972 roku dzięki umowie między władzami PRL a koncernem rozpoczęto produkcję w kraju i zwiększono dystrybucję. Coca-cola produkowana była na amerykańskiej licencji przez warszawskie zakłady piwowarskie oraz Górnośląskie Zakłady Piwowarskie w Zabrzu i Tychach.
  Skład: woda, cukier, dwutlenek węgla, barwnik E150d (karmel klasy IV używany do barwienia napojów,piwa, czekolady i sosów). Kwas fosforowy, naturalne aromaty, w tym kofeina. Trzeba zaznaczyć, że cukry których jest 10,6 grama na 100 ml napoju, czyni ten napój mniej słodzonym od soku pomarańczowego, soczków marchwiowych, czy soczków dla dzieci. Coca-Cola jest produktem naturalnym, (jego smak nie pochodzi z kwasów aromatycznych, sztucznie wytwarzanych w labolatoriach, a z orzeszków coli, liści coki, cytryny, wanilii i karmelu. Jest to też praktycznie jedyny niekonserwowany napój słodzony.
  Pojemność 0,25 l.

 • Cennik

  Od 12,35 zł za skrzynkę*
  Cena za dostawę wody mineralnej i napojów, jest uzależniona od wielkości dostastawy jednorazowej. Minimalny zakup to jedna skrzynka. Nasz kierowca może być z dostawą raz w tygodniu, dostarczając wybraną ilość skrzynek z napojami.
  Skrzynka zawiera 20 lub 24 butelki o pojemności 0,33 lub 0,25 litra. Od podanych cen istnieje możliwość uzyskania dość dużej zniżki. Związane jest to z podpisaniem umowy na dostawę stałą. Więcej szczegułów w regulaminie.
  Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe produkty.
  Zamów wizytę naszego przedstawiciela, aby dowiedzieć się więcej.


  *Cena wody mineralnej Jurajska (gazowana lub lekkogazowana) za skrzynkę 20 butelek przy zakupie minimum 5 skrzynek i przy podpisanej umowie.


  Interesuje Ciebie oferta hurtowa? Masz sklep i chciałbyś sprzedawać wodę w zwrotnych szklanych butelkach? A może masz imprezę urodzinową, wesele, chrzciny, roczek, osiemnastkę? Zapoznaj się z naszą ofertą hurtową.


  Rozmiar: 6789 bajtów